Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STROG CENTAR PORTA MAKEDONIJA STAN SO EXTRA CENA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 27 фев. 11:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR G ZID SPROTI RAMSTOR  BLOK 70M2 0 EUR
CENTAR PLOSTAD ARAPSKA KUCA 69M2 1 300 EUR
CENTAR PROLET 65M2 1 040 EUR
G.ZID DO HOTEL BRISTOL 76m2 1 185 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava klasicen 2.5 soben stan (ima 3 prostorii) od 59m2+ 2 terasi+ podrum na 3 od 6 kat so parno i lift cena 70 000 evra stanot e za renoviranje sifra 30 63 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR DO SOBRANIE NA RM 90m2 0 EUR
KAPISTEC KOZARA POZADI DETSKIOT DOM 0 EUR
CENTAR G ZID BUL KOCO RACIN 91m2 0 EUR
STAN PORTA MAKEDONIJA  105m2 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации