Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAFTALIDZE GRAND PRESTIZ STAN SO EXTRA CENA 87m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 10 јун. 16:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

PONUDA NA STANOVI GRADSKI ZID CENTAR 1 000 EUR
N ZELEZNICKA SPROTI MAK PETROL 79M2 860 EUR
OHRID PLAC SO OVOSHKI 5500M2 EKSTRA CENA 10 EUR
STAN CRNICE R, KONGRES 65M2 NOV 1 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sE PRODAVA NOVOGRADBA OD 87M2 3,5 SOBEN 2 KUPATILA NA 2 OD 8 KAT SO JUZNA ORIENTACIJA CENA 90 000 EVRA SIFRA 4862 KON TEL 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
PLOSTAD RISTICEVA PALATA 40M2 800 EUR
CENTAR DEBAR MAALO IDADIJA 73m2 0 EUR
CENTAR BUL SV KLIMENT 88m2 0 EUR
CENTAR G ZID DO HOTEL BRISTOL 89M2 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации