Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Top stan vo Centar kaj Grcka Ambasada

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI Вчера 19:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24762
Се продава/издава многу убав и комплетно реновиран стан во Порта Буњаковец, кај Грчка Амбасада, на 5 спрат од 6 ката, со лифт и градско парно. Недвижноста се состои од дневна соба со кујна, 2 спални соби, 1 купатило, 1 вц, посебна утилити соба и прекрасна тераса со источна ориентација, со поглед на Водно и градот. Станот според имотен лист има површина од 74м2, плус 6м2 помошни простории и гаража од 15м2. Во склоп на станот следува и многу убава и средена тераса од околу 50м2 и додатна заедничка помошна просторија со соседот од околу 6м2. Станот се продава комплетно наместен и опремен како што го гледате на сликите.
Цена за продажба: 139.000 евра.
Цена за изнајмување: 600 евра/месечно.
Контакт: 071/271-271
Асторија недвижности
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2833 Огласи во продавницата
Se izdava dvosoben stan kaj Amerikan Koledz 220 EUR
Odlicen stan so 1 spalna kaj Katolicka crkva -
Brand new apartment in Center with one bedroom -
Beautiful modern one bedroom Apartment -
Кон почеток