Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN KAJ KATOLICKA

95 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПЕРФЕКТ 09 окт. 16:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: P-94405
Се продава трособен стан во Центар кај Стар кафе, 78m2, на 1 кат. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби.
Цена:95.500евра.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA 280 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 230 EUR
SE IZDAVA CETIRISOBEN STAN VO CENTAR 800 EUR
STAN VO KARPOS 1 65 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации