Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Trosoben stan od 96m2 vo Debar Maalo ul. Leninova

92 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Real estate DOMA DOM 15 јан. 13:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1326 Огласи во продавницата

Stan 73m2 vo Novo Lisice 69 000 ЕУР
DVOSOBEN NAMESTEN OD 45m2 VO CENTAR RAMSTOR 250 ЕУР
CETVOROSOBEN STAN 103m2 K VODA KAJ EKONOMSKOTO 70 000 ЕУР
Se izdava odlicen dvosoben stan od 40m2 vo Debar Maalo 220 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra 6 541
Se prodava 3-sob. stan od 88m2 + 8m2-balkoni = 96m2 + 8m2-podrum vo DEBAR MAALO-CENTAR na Ul.Leninova, gradba od 1976god.na 4/4 kat bez lift .

077 705 108
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
 
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1326 Огласи во продавницата
PRAZEN DVOSOBEN 87m2 VO KARPOS 3 220 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN STAN 60m2 MLECEN TAFTALIDZE 0 МКД
TROSOBEN 54m2 KISELA VODA RASADNIK NA POCETOKOT 57 000 ЕУР
ODLICEN STAN KANCELARII CENTAR GTC KEJ 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации