Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN SPROTI GRADSKO SOBRANIE

73 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 08 јан. 14:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
NOVA GARSONJERA 33m2 26 100 ЕУР
PONUDA NA STAN DO GRADSKI PARK 55 500 ЕУР
UBAV STAN VO MICURIN 34M2 SO 1 SPALNA 36 499 ЕУР
STAN VO TAFTALIDZE 1 150 000 ЕУР
From
Store
Број на соби
ШИФРА: 1752 Се продава стан на Илинденска до Генерал Штаб со вкупна површина од 74м2 позициониран на високо приземје со градско парно и лифт,станот е со 2 спални соби и затворен балкон од 13м2.
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Visit our store page
Skopje Karpos Show on the map
078/217-300 077/904-349
https://www.urbanexclusive.eu.mk
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
ODLICNA PONUDA NA STAN VO KARPOS 2 51 000 ЕУР
BARAKA VO VLAE SO MARKICA ZA GRADBA 130 000 ЕУР
ODLICNO STANCE VO KAPISTEC SO 2 SPALNI 58 000 ЕУР
ODLICNA PONUDA NA STAN VO GORCE 63 000 ЕУР
Кон почеток