Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Urban living stan vo Debar Maalo

65 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: URBAN LIVING 22 ноем. 14:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата

Se izdava 6 sob LUKSUZNO NAMESTEN stan vo CENTAR! 700 ЕУР
AGENCIJA URBAN LIVING IZDAVA LUKS STAN VO KARPOS 3 280 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA DUKAN VO KISELA VODA 160 ЕУР
EKSLKUZIVEN STAN PENTHOUSE VO KARPOS 3 1 150 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan vo Debar Maalo so mnogu dobra lokacija.Na 1 kat.
Do Silbo pekarata na partizanska vo centar na gradot. Stanot e 51 m2 so moznost za centralno greenje. Celata kvadrtura gleda na dve strani,na jugoistok i na jug i e na eden imoten list. Stanot e super i za deloven prostor.
Broj; 075 222 841 Ivana
078 967 010
Shifra;
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Visit our store page
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Show on the map
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата
URBAN LIVING Izdava stan vo Kisela Voda 230 ЕУР
STAN 72M2 NA MAKSIM GORKI CENTAR 85 000 ЕУР
Se izdava odlicen stan od 34m2 vo Kisela Voda 150 ЕУР
Atraktiven deloven prostor 110m2 - Okean sistem 600 ЕУР
Кон почеток