Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 Stana vo Avtokomanda

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AMARI 14 мар. 16:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AMARI

AMARI

413 Огласи во продавницата

Stan vo Nerezi 33 000 EUR
Stan vo DEBAR MAALO 56 400 EUR
Dvodoben Stan vo K Voda 52 000 EUR
Luksuzna kuka vo Kozle 1 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodavaat 2 stana vo Avtokomanda .
49+3 m^2;- so 2 sobi - na 4/5 kat - 865 m^2
53+3 m^2;- so 2 sobi - na 4/5 kat - 865 m^2
Novogradba vednash vselivi
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Посетете ја нашата продавница
SKOPJE Прикажи на мапата
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI

AMARI

413 Огласи во продавницата
Stan vo Chento 30 000 EUR
Se prodava kuka so plac vo Crnice 180 000 EUR
Stanovi vo gradba do City Mall 1 100 EUR
Stan vo Aerodrom 1 100 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации