Оглас од претпријатие Објавени: јун. 13 2022 01:04

Hipodrom 2 nov 4soben stan 72m2 so garaza

ЕУР

Објавени: јун. 13 01:04
Прегледи: 494
15086...Партенон Недвижности продава нов стан во Хиподром 2 на почетокот со површина од 72м2 на 1кат 4собен со гаража со подно греење и соларен систем во мала убава зграда со три стана со имотен лист и веднаш вселив....
цена 70000еу +3% данок
Повеке информации на 071/257-405
Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации