Оглас од претпријатие Објавени: јун. 14 2022 03:27

Opremen stan vo Avtokomanda

Објавени: јун. 14 03:27
Прегледи: 667
ID7915A

Се продава комплетно наместен стан од 92м2 во Автокоманда.

Станот е лоциран на 9 кат, и располага со 3 спални соби, пространа дневна со трепезарија, кујна, 2 тоалети и тераса.

Грееењето и ладењето во станот е регуирано преку градско парно и клима уреди.

Паркинг простор на располагање околу самата зграда.

и исто така станот располага и со подрумска просторија.

Fully furnished apartment of 92m2 for sale in Avtokomanda.

The apartment is located on the 9th floor, and has 3 bedrooms, a spacious living room with dining area, kitchen, 2 bathrooms and a terrace.

The heating and cooling in the apartment is regulated by district heating and air conditioners.

Parking space available around the building.

Also, the apartment also has a basement.

За повеќе информации контактирајте не

Контакт телефон: 0038978256471
Е-маил: sales@propertyone.mk
Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации