Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA NOV STAN VO AVTOKOMANDA

42 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 21 ноем. 14:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава нов стан во понова градба 2008 година
со 2 спални соби на 4 кат од 5 со лифт.
Контакт СТЕФАН
Евидентен број 25050
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2896 Огласи во продавницата
Komplet opremen stan vo Taftalidze 2 50 000 ЕУР
Stan vo Karpos 300 ЕУР
STAN VO OSTROVO 60 000 ЕУР
Stan 55m vo Kapistec 56 000 ЕУР
Кон почеток