Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava stan vo Hipodrom.

52 000 ЕУР

Се продава од: Daniela 03 окт. 18:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava dvosoben - (prosiren trosoben) stan na 3ti sprat. Stanot e kompletno renoviran i se prodava zaedno so stvari (mebel).
Daniela
070343806
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации