Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 42m2 vo Avtokomanda

34 500 ЕУР

Се продава од: Goran 08 мај 22:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Se prodava stan vo Avtokomanda 42m2 so 2 spalni, kompletno renoviran i namesten so nov mebel, bela tehnika aa klasa, plazma televizor, novi plakari itn. na 4/4 kat so ploca pa nov krov.Stanot se prodava kompletno namesten za cena od 34.500 evra.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации