Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN NA TERMO VO MADZARI

0 МКД

Се продава од: JOVE 05 окт. 10:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава стан на термо во Маџари. Станот е со квадратура од 68 м2 + 12м 2 подрум. Станот има дневна и две спални соби, кујна, 1 тоалет голем и ходник, две тараси на две различни страни од зградата од кои едната е застаклена. Контакт лице ЈОВЕ 070342937
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации