Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 60m2 vo Hipodrom

40 000 ЕУР

Се продава од: Beta 10 авг. 17:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Naselba Hipodrom, ulica Pariske komune br.19. u blizina na trgovski, gradinka, školo...
Leaflet
Кон почеток