Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 68m2 vo Cento

36 000 ЕУР

Се продава од: Slavche 05 мар. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Prodavam trosoben stan vo naselba Chento 68 m + tarasa + podrum i parking stanot ima tri sobi - detcka soba spalna soba golema soba + kujna i golem hodnik .
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации