Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 92m2 vo Gazi Baba

750 ЕУР

Се продава од: Катерина 04 фев. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот е 5 собен со две галерии, полуреновиран.
Катерина
078322208
Leaflet
Кон почеток