Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan renoviran vo Hipodrom

33 000 ЕУР

Се продава од: Zlate 13 авг. 17:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan vo Hipodrom, renoviran, na 5ti kat od 6 kata, so dnevna, kujna, 2 pomali spalni, wc, hodnik, balkon i podrum, na juzna strana. Stanot e vo blizina na 100m od posledna 50ka, od uciliste i gradinka.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации