Објавени: дек. 09 2022 12:05

Stan vo Avtokomanda 36+6m2

ЕУР

Објавени: дек. 09 12:05
Прегледи: 3764
Se prodava stan Avtokomanda od 36+6m2, na 3 kat od 5 kata, ponova gradba,
boljer na solarna,
(NE E nadgradba) parno, lift nema ,cena 45.000 eu. Kontakt (Agencija) 078/65-32-33 075/65-65-02
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации