Македонски | Shqip | English |

Stan vo Avtokomanda

Се продава од: Марјан 04 окт. 18:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Автокоманда
Површина: 56 m2
Локација: Гази Баба, Скопjе
Се продава стан во Автокоманда, стамбена површина 56m2 плус 2 тераси 6m2 и подрум 12m2. Станот е со централно греење. Истиот е погоден и за деловни простории.
Со чист имотен лист.
Нема посетени огласи
Кон почеток