Оглас од претпријатие Објавени: мај 25 2022 06:40

Stanovi vo gradba so edna spalna soba

ЕУР

Објавени: мај 25 06:40
Прегледи: 3270
Контакт телефон +38971276644 Пон-петок 09-17ч/Сабота од 10-15ч

Се продава нов стан, во градба, до крај на 2022 година ќе биде завршено со следните карактеристики:

• Квадратура - 45/47/49/50/51/м2

• Број на соби – 2

• Спална соба - 1

• Санитарија - Уникатна и современа санитарна галантерија со потекло од Шпанија

• Фасада - демит фасада, со изолација од 10см, одлична звучна и топлотна изолација

• Прозорци – Века 6 комори

• Блиндирана влезна врата Блиндор на тач

• Парно - на Топлификација

• Под - паркет со 3 слоја


Контакт:
Тел. +389 (071) 276 644
Опис на линк

UNICON

Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. 
Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект.

Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. 
За нас секој клиент е посебен.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. 
Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект.

Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. 
За нас секој клиент е посебен.
Tetovo 071276644 http://unicon.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации