Оглас од претпријатие Објавени: јан. 27 2022 04:20

Stanovi vo gradba

Објавени: јан. 27 04:20
Прегледи: 1307
Станови за продажба во градба со големина почнувајќи од 41м2 до 91м2, во модерен комплекс SKOPJE RIVERSIDE, сместен покрај кејот на реката Вардар и во непосредна близина на East Gate Mall, универзитети, болници, гастрономски и други забавни објекти.
Подетални информации на:
secretary@zkpelagonija.mk
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации