Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan vo Hipodrom 75m2

46 000 ЕУР

Се продава од: Andon 22 окт. 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Stanot e kompletno renoviran.Lokacija vednas do vlezot od gradinkata,vo srednata kula.
Leaflet
Кон почеток