Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

124м2 стан-хром, зграда со три стан.единици

1 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ААМ Недвижности 27 јул. 21:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ААМ Недвижности
Novogradba G.Petrov 31m2 garsonjera 27 000 ЕУР
Novogradba 36m2 39m2 60m2 i 63m2 Taftalidze 2 1 ЕУР
Stan 72M2 za kancelarii do Malaga 0 МКД
Stan 65m2 novogradba kaj poliklinika J Sandanski 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Станот е во мала станбена зграда, сместен на високо приземје, нето површина од 124м2, три спални соби, две бањи, балкони во површина од 12м2, и паркинг место. Станот моментално е без под, плочки и санитарии во купатилата со сопствено греење. Лоциран во близина на последна 4ка во Хром


инфо: 076/649-607

ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Посетете ја нашата продавница
Даме Груев бр. 7 локал 9 Прикажи на мапата
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
ААМ Недвижности
Дуплекс 75м2 +75м2 кај Млечен - новоградба 1 ЕУР
Izdava stan 42m2 prazen kaj Angelkovski 0 МКД
Kompletno namesten stan od 77m2 vo N.Lisice 0 ЕУР
25м2 garsonjera, aerodrom Sv.Ilija 1 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации