Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

3 SOBEN STAN SO DVOR VO GJORCE PETROV

520 ЕУР

50 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 30 мај 10:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Ш. 24854 АГЕНЦИЈА АСКА ПРОДАВА КАТ ОД КУЌА ОД 85 М2 ВО Ѓ. ПЕТРОВ, 1-ВИ КАТ, СО СОПСТВЕН ВЛЕЗ ВО МАЛО ДВОРЧЕ-ПАРКИНГ. 4-РИ ПРОСТОРИИ, 2 ТЕРАСИ, ИЗЛЕЗ НА 2 УЛИЦИ. СТАНОТ Е ЗА РЕНОВИРАЊЕ, (КУПАТИЛОТО Е РЕНОВИРАНО). ВЕ МОЛАМ САМО КУПУВАЧИ КОИ ИМААТ МОЖНОСТИ-СРЕДСТВА ЗА РЕНОВИРАЊЕ. ЦЕНА ОД САМО 44000 Е. БЕЗ ОБВРСКИ КОН АГЕНЦИЈАТА

КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Посетете ја нашата продавница
Аминта Трети 58/2 Прикажи на мапата
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
NOV TROSOBEN STAN OD 60M2 VO VLAE 47 500 ЕУР
4 SOBEN STAN VO NIZOVITE VO HROM 67 000 ЕУР
EVTIN 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
RENOVIRAN STAN ZA DELOVEN 350 ЕУР
Кон почеток