Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

F.House top namesten stan Gorce Petrov

60 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Family House 25 апр. 22:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

463 Огласи во продавницата

SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN VO AERODROM TOBAKO 2 260 ЕУР
Family House izdava stan vo Centar 50ta Divizija 250 ЕУР
Se izdava dvosoben prazen kaj Grcka Ambasada 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KARSI VUCKO UNIVER SALA 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
од шифра - (390)
Се продава стан во Ѓорче Петров, на ул.4 Јули, кај школото Мирче Ацев, нова зграда, со вкупна површина од 65м2 има и подрум од 10м2 и сопствен паркинг простор.
Станот се продава исклучиво наместен со комплетно нов мебел како што се гледа од сликите и сите потребни елементи во него.
Има две спални соби, спална и детска. И собите се комплетно опремени со све што е потребно како и лизгачки плакари. Станот е на високо приземје, со сопствено греење има и клима уред. Јужна ориентација и одлична изолација.

Цена: 60.000 евра + 1% агенциска провизија

Агенција Фемили Хаус - (шифра 390)
Leaflet
Family House

Family House

463 Огласи во продавницата
DVOSOBEN STAN VO AERODROM-TOBAKO 2 63 000 ЕУР
Family House izdava odlicen 4 sob stan na Ruzvelt 550 ЕУР
Opremen restoran vo Solun Grcija 350 000 ЕУР
Family House izdava odlicen stan do Leptokarija 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации