Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera od 35m2 vo Gorce Petrov

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 11 дек. 16:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продавам гарсоњера во Ѓ.Петров со вклучен подрум 40 м2,за подетални информаии јавете се на тел.број 078/339-367ев.број 22569
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 367
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2895 Огласи во продавницата
ODLICEN STAN VO KARPOS 2 250 EUR
POVOLNO STAN VO AERODROM 59 000 EUR
Se izdava ubavno namesten stan vo Karpos 1 300 EUR
SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC 250 EUR
Кон почеток