Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera vo Gjorce Petrov

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 11 дек. 15:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2896 Огласи во продавницата

SE IZDAVA EKSKLUZIVEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Stan 30m2 na prizemje na vodno 38 500 ЕУР
Stan vo Taftalidze 2 nova gradba 46 000 ЕУР
KANCELARII OD 605m2 VO CENTAR -
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продавам гарсоњера во Ѓ.Петров,новоградба ,близу стадионот,за повеќе информации јавете се на тел.број 078/339-367
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 367
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2896 Огласи во продавницата
Stan kaj Pestaloci 200 ЕУР
Nov trosoben stan za kancelarii kaj City Mall -
STAN VO CRNICE SO POVRSINA OD 76M2 73 000 ЕУР
Evtino dvosoben stan vo K.Voda 32 650 ЕУР
Кон почеток