Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hrom Gjorce kaj SP 63 m2

47 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 24 фев. 12:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

Stan renoviran so 2 spalni vo Hrom kaj SP 47 000 EUR
Izdavam stan vo Karpos 2 LUKSUZEN 0 MKD
Kisela Voda stan 40m2 so spalna nov 0 MKD
Senzorski vrati 0 EUR
se prodava stan kaj SP Planet
pazar, ambulanta, skolo, gradinka se e na cekor
na 2 kat 59 m2 stan + 4 m2 podrum
sloboden parking
kompletno renovian
vseliv vednas

cena 47.000
075-366-508
AKVARIUS
075366508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
DYER AUTOMATIKEME SENSOR 0 MKD
Izdavam stan Karpos 1 SO NOV MEBEL 0 MKD
Izdavam kaj fak za turizam za 6 STUDENTI 0 MKD
Taftalidze 115 m2 LUKSUZNA MINI zgrada 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации