Објавени: јул. 16 2022 11:40

Kompleks Verina stan 210m2 namesten

ЕУР

Објавени: јул. 16 11:40
Прегледи: 4526
Комплекс од затворен тип со сопствено обезбедување и одржување .
Становите, сите со поглед кон езерото, се комплетно изведени со висококласни материјали и секој располага со сопствен систем за греење и ладење, како и сопствен паркинг простор.

- Луксузно живеење со 15,000 м2 уредено зеленило,
- езеро со површина од 5,000 м2,
- отворен базен со пикник простор
- 24 часовно обезбедување
- сопствено одржување
- рекреативни терени,
- детско игралиште,
- фитнес центар .

210м2:
- дневна соба
- соба со камин
- трпезарија
- одвоена кујна
- 3 спални соби со сопствени бањи
- гостинско купатило
- утилити
- тераса
- греење и ладење топлотна пумпа

- две паркинг места (можност за закуп на дополнителни паркинг места/гаража)

- станот се наоѓа на 1кат од 4 ката
- панорамски лифт

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации