Објавени: мар. 14 2022 07:54

Kompletno renoviran stan od 48m2

ЕУР

Објавени: мар. 14 07:54
Прегледи: 7986
Се продава комплетно реновиран стан во Ѓорче Петров
со комплетна внатрешна изолација и алумински прозори.
Станот е на 4ти кат без лифт.
Има плоча која е во можност за доградба на поткровје од уште 48м2.
Во цената е вклучен подрум од 10м2.
Блиску до градинка, училиште маркет.

Слободен паркинг простор.
Станот се наоѓа близу
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации