Оглас од претпријатие Објавени: мај 16 2022 11:47

Kompletno renoviran stan od 65 m2 vo Hrom

ЕУР

Објавени: мај 16 11:47
Прегледи: 884
Се продава комплетно реновиран стан во Хром кај Тинексот од 65м2 со 1 спална на 5/5 кат без лифт. Станот е со 1 спална со можност за 2 спална а и за доградба на уште 25м2 во поткровје.
Станот се продава наместен.
Цена:62.000 евра
шифра 1075
кон.тел.076/220-528
Опис на линк

CITY ESTATE SKOPJE

Доверлива агенција за недвижности за застапување на Вашите интереси.
Нудиме голем избор на станови,куќи,деловни простори за продажба и изнајмување во Скопје.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Доверлива агенција за недвижности за застапување на Вашите интереси.
Нудиме голем избор на станови,куќи,деловни простори за продажба и изнајмување во Скопје.
076220528 https://www.facebook.com/cityestateskopje/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации