Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VO GORCE PETROV SO IMOTEN LIST

0 ЕУР

Се продава од: Ljube 11 фев. 10:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
SE PRODAVA NOV NEVSELEN STAN VO GjORCE PETROV.STANOT POSEDUVA 2 SPALNI SOBI,SOBA ZA DNEVEN PRETSTOJ,KUJNA,KUPATILO,HODNIK I OSTAVA.IMA PRIPREMA ZA SOPSTVENO PARNO GREENJE,HRASTOV PARKET,BESPLATEN PARKING ZA POVEKE VOZILA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации