Оглас од претпријатие Објавени: септ. 01 2021 03:17

Nov stan vo Gorce Petrov so podzemen parking

ЕУР

Објавени: септ. 01 03:17
Прегледи: 4
SILVER City Partner agencija prodava prekrasen nov stan 56m2 vo Gjorche sproti stadionot. Stanot se naogja vo nova zgrada na 8mi kat (posleden, bez kosini so plocha) so lift i raspolaga so:
- dnevna soba
- kujna
- 1 spalnа sobа
- kupatilo
- golem balkon
- 19m2 parking mesto vo podzemna garaza (vklichen vo cenata)

cena: 55 000 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации