Објавени: мај 14 2022 11:53

Nov stan vo Gorce Petrov

ЕУР

Објавени: мај 14 11:53
Прегледи: 8869
Станот се наоѓа на одлична локација во близина на градинка, училиште, маркет, автобуска станица и веднаш до клиниката Санте Плус и Европската очна болница. На само 100 метри се наоѓа парк со прекрасна природа покрај реките Треска и Вардар, а погледот од балконот е кон планината Скопска Црна Гора што го прави ова место посебно привлечно.
Станот е комплетно нов и досега невселен со една спална соба, една дневна соба со трепезарија и кујна, тоалет, влезен ходник и тераса. Дополнително, постои можност за обезбедување на паркинг место во самата зграда.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации