Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi nevseluvani stanovi

0 МКД

Се продава од: Risto 30 јул. 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Se prodavaat novi nevseluvani stanovi vo naselba Gorce Petrov odma do bolnicite i toa
-prizemje 73m2 i podrum 9m2
-4kat 58m2 i podrum 10m2

Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации