Оглас од претпријатие Објавени: јун. 27 2022 12:35 Моментално гледате: 1

Novi stanovi od 41m2 55m2 68m2

ЕУР

Објавени: јун. 27 12:35
Прегледи: 3330
Моментално гледате: 1
ШИФРА А317
На продажба нови станови во Ѓорче Петров
Становите се со квадратура од 41м2 ,55м2 и 68м2.Становите се во зграда која е во фаза на изградба готова во септемвти 2022г.Цена 1100е по м2 можност за паркинг место под зграда +3.500е.Цената е со вклучен данок.
повеке информации на 076 338 004
Опис на линк

HomeArt Real Estate

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Прикажи на мапата

078244198

https://www.homeart.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 078244198 https://www.homeart.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации