Оглас од претпријатие Објавени: мај 11 2019 08:35

NOVI STANOVI VEDNAS VSELIVI VO GJORCE

ЕУР

Објавени: мај 11 08:35
Прегледи: 95
Se prodavaat stanovi vo nova zgrada vo Gjorce pozadi SP planet so sopstveno greenje i moznost za parking.
Gradba 2019 god. Vo zgradata ima hotel, supermarket i podzemna garaza..
2 minuti oddalecenost od SP planet trgovskiot.
Najdobra izolacija i izvonreden kvalitet.
Vselivi vednas

Kat.4;54m2,58m2 trosobni.
Kat.4;44m2 dvosoben.
Kat.4;72m2 cetvorosoben.
Kat.7;63m2 trosoben.
Kat.8;80m2 trosoben.
Kat.8;95m2 cetvorosoben.
Kat.8;140m2 trosoben.
Kat.8;153m2 cetvorosoben.(3 spalni)

Cena za parking vo podzemna garaza: 2500 EUR

Kontakt: +389 70 317 369
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации