Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVOGRADBA GJORCE PETROV

900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ 20 јун. 11:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ
NOVOGRADBA 47M2 GORCE PETROV FURNA BLAZEVSKI 850 ЕУР
STAN NOVOGRADBA GORCE PETROV 900 ЕУР
NOVOGRADBA VO GJORCE PETROV 800 ЕУР
NOVOGRADBA GORCE PETROV GLAVNA ULICA 850 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продаваат станови во населба Ѓорче Петров со површина од 38м2 до 44м2 со посебна спална соба во цената е вклучен и паркинг простор.
АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ
АМБИЕНТ е професионална агенција, во Република Македонија, која работи од 1997 година. Горди сме на своите достигнувања во правец на обезбедување на комплетен пакет на услуги во кои се вклучени: издавање, купопродажба, менаџмент во издавањето, проценки на недвижнини, консулатции за инвестирање во недвижности. АМБИЕНТ...
Посетете ја нашата продавница
ЈОРДАН МИЈАЛКОВ 8 /1-12 (ПОД КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР) Прикажи на мапата
070233787
http://ambient.mk/
АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ
070272521
Leaflet
АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ
NOVOGRADBA GJORCE PETROV 900 ЕУР
NOVOGRADBA VO GJORCE PETROV 800 ЕУР
NOVOGRADBA VO GORCE PETROV 800 ЕУР
STAN NOVOGRADBA GORCE PETROV 900 ЕУР
Кон почеток