Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novogradba Gorce Petrov

900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АМБИЕНТ ДООЕЛ 06 апр. 11:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АМБИЕНТ ДООЕЛ

АМБИЕНТ ДООЕЛ

39 Огласи во продавницата

Novogradba vo Gorce Petrov od 53m2 950 ЕУР
Novogradba Gorce Petrov 900 ЕУР
Stan vo novogradba vo Gorce Petrov 34m2 950 ЕУР
Novogradba vo Gorce Petrov 950 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava stan so povrsina od 64m2 vo naselba Gorce Petrov vo blizina na stadionot.
АМБИЕНТ ДООЕЛ
Aмбиент е градежна фирма која работи со изградба на згради и продажба на станови.
Посетете ја нашата продавница
ЈОРДАН МИЈАЛКОВ 8 /1-12 (ПОД КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР) Прикажи на мапата
070233787
http://ambient.mk/
АМБИЕНТ ДООЕЛ
070233787
Leaflet
АМБИЕНТ ДООЕЛ

АМБИЕНТ ДООЕЛ

39 Огласи во продавницата
Novogradba Gorce Petrov 900 ЕУР
Novogradba Gorce Petrov od 31m2 950 ЕУР
Novogradba vo Gorce Petrov od 32m2 950 ЕУР
Novogradba Gorce Petrov 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации