Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Odlicen stan 89 m2 vo Hrom

86 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 16 мај 12:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2983 Огласи во продавницата

Luksuxzen stan na Vodno kaj Ramstor 0 МКД
Se izdava kuka od 114m2 so dvor vo Trnodol 0 МКД
Se izdava nov stan Kapistec Rent new apt Kapistec 0 МКД
Odlicen stan vo Crnice 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
шифра 23896

Се продава одличен, целосно уреден ,четворособен стан во Хром. Станот има стамбена површина од 81 м2, 8 м2 тераса, 34 м2 подрум,
Се наоѓа на високо прземје, јужно орјентиран, со одличен распоред. Составен е од три спални соби, еден тоалет, кујна, дневна со трпезарија и остава.
Цена со мебел и подрум 86 000 евра

Асторија Недвижности
071/236-787
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 , 071/236-787
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2983 Огласи во продавницата
UBAV I NOV STAN VO CENTAR 0 МКД
SE IZDAVA KUKA NA VODNO 0 МКД
4 soben stan vo Aerodrom 0 МКД
Baraka vo 11 Oktomvri Kisela Voda 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации