Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREKRASEN STAN VO GORCE PETROV

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 12 дек. 15:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ЕВИДЕНТЕН БР: 10779
КОНТАКТ: БОЖИНОСКИ 076 355 224

Стан со две спални,дневна,кујна,бања,тераса.
1/5 кат
Има подрум 4 м2.
Комплетно реновиран , електрична и водоводна инсталација,нови ПВЦ прозори,реновирано купатило.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Se izdava 2 soben stan vo Debar Maalo 350 EUR
Se izdava 3 soben stan vo Debar Maalo 330 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VERO TAFTALIDZE -
Baraka vo Lisice 75 000 EUR
Кон почеток