Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREUBAV STAN VO GORCE PETROV

58 000 ЕУР

Се продава од: Rade 02 окт. 09:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
ITNO SE PRODAVA KOMPLETNO UREDEN STAN.Se naoga vo blizina na OU.Mirce Acev,prekrasen raspored.sopstveno parno.parking mesto.KOMPLETNO NAMESTEN
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации