Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SANIK NOVI STANOVI VO VLAE

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Саник Инженеринг ДООЕЛ Скопје 23 фев. 11:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Саник Инженеринг ДООЕЛ Скопје
SANIK NOVI STANOVI VO AERODOROM KAJ POLIKLINIKA 0 ЕУР
SANIK NOVI STANOVI VO TAFTALIDZE 2 0 ЕУР
NOV STAN VO VLAE 0 ЕУР
SANIK NOVI STANOVI VO AERODROM TOBAKO 2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
САНИК 🏗️

Продажба на нови станови во средишна фаза на градба на одлична и урбанизирана локација во Влае во непосредна близина на кружниот тек.

🏢 објект: П+5+ПТК со лифт
✔️ висококвалитетни материјали на изведба:
➡️ ПВЦ столарија, блиндор надворешни врати, демит фасада, дополнителна внатрешна термо и звучна изолација, санитарија и керамика I-класа, квалитетен под и уште многу погодности
🔥 тип на греење: мултисплит инвертер систем - фенкојлери
🅿️ подземен паркинг простор
🗓️ рок на вселување: Јуни 2021год.

Избор на повеќе типови станови со 1,2 и 3 спални соби на различни катови, со различна ориентација:

➡️од 37м2 до 83м2

Околина:
🏛️ 2км основно училиште и детска градинка
🛍️ 100м супермаркети
🚏 100м автобуска станица
🌳 200м паркови и зеленило, детски игралишта, кеј на река Вардар
🏬 2км од City Mall
🏙️ неполни 10мин до центарот на градот

💶 Цена: по договор

За повеќе информации, закажување средба или термин за посета на објектот, слободно контактирајте не секој работен ден од 08-16:30.

Контакт инфо:
📱 075/ 458-022
📱 076/ 458-091
📧 [email protected]
Саник Инженеринг ДООЕЛ Скопје
076 458 091, 076 458 071, 076 458 071
Leaflet
Саник Инженеринг ДООЕЛ Скопје
SANIK NOVI STANOVI VO AERODOROM KAJ POLIKLINIKA 0 ЕУР
SANIK NOVI STANOVI VO AERODROM TOBAKO 2 0 ЕУР
SANIK NOVI STANOVI VO TAFTALIDZE 2 0 ЕУР
NOV STAN VO VLAE 0 ЕУР
Кон почеток