Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI STANOVI VO HROM

850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕНТЕРИЕР 12 јан. 12:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕНТЕРИЕР

ЕНТЕРИЕР

127 Огласи во продавницата

NOVI TROSOBNI STANOVI VO BUNJAKOVEC 1 150 ЕУР
DUPLEKS VO KARPOS 4 70 000 ЕУР
Ekstra namesten stan kaj KATASTAR 300 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor kaj Ramstor 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Vednas vselivi stanovi vo Hrom, zgrada so lift vo blizina na FARMAHEM so dve spalni sobi, dnevna soba i terpezarija, kujna, toalet i terasa. So stanot sleduvaat roletni na nadvoresni vrati i prozori kako i podzemno parking mesto koe e vkluceno vo cenata.

Ostanati kvadraturi

77m2 - vtori sprat
75m2 i 78m2 - potkrovje

Lice za kontakt: Marin - 078/400-994
ЕНТЕРИЕР
Консалтинг и посредување при купопродажба на недвижен имот
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди Прикажи на мапата
078701280 078211205
ЕНТЕРИЕР
078211205 / 078400994
Leaflet
ЕНТЕРИЕР

ЕНТЕРИЕР

127 Огласи во продавницата
Stan 90m2 kompletno namesten kaj Stopanska 1 000 ЕУР
NOV STAN 40M2 KARPOS 1 200 ЕУР
Novogradba 65m2 3 spalni vo Gorce Petrov 850 ЕУР
DVOSOBEN STAN 34M2 VO CENTAR 1 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации