Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ODLICNA PONUDA NA STAN od 49m2 DAME GRUEV

30 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOVE IN 25 апр. 14:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

474 Огласи во продавницата

Excellent one bedroom apartment 50m2 in Centre 0 МКД
Excellent apartment for rent 92m2 Taftalidze 0 МКД
 Brand New Apartment For Rent in Center 0 МКД
Odlicni kancelarii od 85m2 vo Centar 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Lokacija: Naselba Dame Gruev, Skopje
Se prodava stan so vkupna povrsina od 49m2 na vtor kat od cetrikatna zgrada. Stanot sodrzi vlezen del, otvoren dneven prestoj so trpezarija i kujna, banja, kompletno oddelena spalna soba i mala terasa so otvoren pogled. Orentacijata na stanot e sever / istok.
So stanot sleduva i podrum mesto.
Cena: 30.000 EUR
MOVE IN
Посредување во промет со недвижен имот
Посетете ја нашата продавница
ул. Никола Тесла бр. 22/2-6 Прикажи на мапата
3084030 078431071
https://www.movein.mk
MOVE IN
  Online
3084030 078431071
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

474 Огласи во продавницата
 New Office Space 105m2 next to MIDA 0 МКД
 New apartment for rent 45m2 Center 0 МКД
Odlicna ponuda nov stan 80m2  vo Centar 0 ЕУР
Excellent Brand New Offices For Rent 300m2 Center 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации