Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN NOVOGRADBA GORCE PETROV

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 15 фев. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Евидентен бр: 8501
Контакт: Божиноски 076 355 224

Станот е со две спални,дневна,кујна,бања,гостинско вц,тераса,подрум,паркинг.
2/4 ката
Греење на струја.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
STAN VO KARPOS 3 LEPTOKARIJA 1 KAT SO 3 SPALNI 0 МКД
Prekrasen stan 53m2 na odlicna lokacija 0 ЕУР
PREKRASEN STAN VO KISELA VODA 0 ЕУР
NOV DVOSOBEN VEDNASH VSELIV STAN VO KOZLE 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации