Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 102m2 vo Vlae

115 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Novi Moznosti 08 авг. 12:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan vo nas Vlae na mirna lokacija vo bluzina na skolo i gradinka so dbor od 150 m2
Novi Moznosti
071668162
Leaflet
Кон почеток