Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 42m2 vo Vlae

36 000 ЕУР

Се продава од: Suzana 12 јул. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Se prodava stan na ul Isaija Maxovski pozadi Porta Vlae na glavnata ulica.Stanot ima dnevna ,kujna,spalna,kupatilo,terasa i podrum. Na 4sprat ,od 5 sprata zgrada.
Leaflet
Кон почеток