Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 51m2 vo Gorce Petrov

38 000 ЕУР

Се продава од: Наташа 03 фев. 19:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава стан во Ѓорче Петров 2 , на прв спрат од 51 м2, во одлична состојба , со две тераси , североапад.
Станот поседува сопствено парно , а може да се продаде наместен .Локација први семафори на влез во Скопје .
Цена 38000 еур . Станот поседува имотен лист и истиот може да се користи и како деловен простор
Leaflet
Кон почеток